Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: wtorek, 25.06.2024r. Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności

Ciąg dalszy wymiany wodomierzy 

 

Zakład Gospodarki Komunalnej w Mszanie Dolnej kontynuuje wymianę wodomierzy na lewobrzeżnej części miasta. Po wymianie wodomierza spisany jest protokół zawierający końcowe wskazanie ze zdemontowanego urządzania, informację o dacie zainstalowania nowego wodomierza, jego numer fabryczny oraz stan początkowy.

 

Loading ....

Na wymienionych wodomierzach sukcesywnie montujemy nakładki radiowe służące do zdalnego odczytu liczników. System ten pozwala na odczyty wodomierzy w przypadku utrudnionego dostępu do Państwa domu oraz gwarantuje dużą swobodę w wyborze terminu i zakresu odczytywanych danych, zapewniając jednocześnie poprawność odczytów i znaczną oszczędność czasu. Ponadto nie jest wymagana wizyta przedstawicieli Zakładu. Zamiast pukać do drzwi, przemierzają oni ulice samochodem, w którym są zainstalowane urządzenia pomiarowe, pobierające dane ze wszystkich znajdujących się w zasięgu wodomierzy. Nie przeszkadzamy Państwu i nie wymagamy Państwa obecności przy odczytach stanów liczników. Praca zdalna ułatwia również wychwycenie gwałtownych zmian w poborze wody, wynikających np. z awarii instalacji, cieknącej spłuczki czy nieuprawnionej ingerencji w system pomiarowy. Warto wspomnieć, że próby manipulowania przy nowych urządzeniach skutkują wysyłaniem informacji alarmowej do nas. System umożliwia więc bieżący monitoring ilości dostarczanej wody oraz szybszą reakcję w przypadku nieprawidłowości.

 

Przypominamy i zachęcamy do korzystania z elektronicznego biura obsługi klienta. Panel dostępowy umożliwia śledzenie swoich rozliczeń finansowych (zadłużenia, nadpłaty) z tytułu dostaw wody, pozwala zobaczyć listę dokonanych wpłat, listę wykonanych odczytów liczników, a także wystawione faktury. Dodatkowo poprzez stronę można podać aktualny stan licznika wody.


Aby zalogować się do e-BOKa, należy wejść na stronę zgkmszana.e-zbyt.pl. Pojawi się wtedy ekran logowania, na którym należy podać swój indywidualny login oraz PIN który odbiorcy otrzymali już wcześniej wraz z fakturą za wodę.

Serwis ma na celu usprawnienie i ułatwienie kontaktu klienta z ZGK.

W trosce o czystość naszego środowiska zachęcamy również do udzielenia zgody na otrzymywanie faktur za wodę w formie elektronicznej (E-FAKTURA).

 

 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt

pod nr tel: 18 3310 062 poniedziałek-piątek 7:00 -15:00

 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1068.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.archiwum.mszana-dolna.eu/ciag-dalszy-wymiany-wodomierzy.html