Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: wtorek, 25.06.2024r. Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności

DEBATA NAD RAPORTEM O STANIE GMINY - MIASTA MSZANA DOLNA ZA 2018 ROK 

 

 

Zgodnie z art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2019 r. poz. 506) Burmistrz Miasta przedstawia Radzie Miejskiej w Mszanie Dolnej „Raport o stanie Miasta Mszana Dolna za rok 2018” w terminie do dnia 31 maja 2019 r.

 

Raport obejmuje podsumowanie działalności Burmistrza w roku poprzednim.

 

W debacie nad Raportem o stanie Miasta Mszana Dolna za 2018 rok zabierają głos radni oraz mieszkańcy Miasta. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie zobowiązany jest złożyć pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 20 osób, do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Mszanie Dolnej.

 

Zgodnie z art. 28 aa, ust. 8 ustawy o samorządzie gminnym „Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiany raport o stanie gminy. Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez przewodniczącego rady zgłoszenia.”

 

Sesja, na której zostanie przedstawiony raport o stanie Miasta Mszana Dolna odbędzie się 25 czerwca 2019 r., w związku z powyższym zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 24 czerwca 2019 r. (poniedziałek), do godziny 15:00 w sekretariacie Urzędu Miasta w Mszanie Dolnej przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 2.

 

Raport o stanie Gminy - Miasta Mszana Dolna opublikowany w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta -link.  

 

Do pobrania:

 

- Zgłoszenie udziału w debacie

Wykaz poparcia udziału w debacie nad raportem o stanie Miasta Mszana Dolna za 2018 rok


 

 

 

 

Tekst przeczytany: 1169.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.archiwum.mszana-dolna.eu/debata-nad-raportem-o-stanie-gminy-miasta-mszana-dolna-za-2018-rok.html