Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: wtorek, 25.06.2024r. Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności

 Wdrożenie nowego programu ''Zbyt Woda'' w ZGK 

 

Zakład Gospodarki Komunalnej w Mszanie Dolnej z początkiem bieżącego roku wdrożył nowy program Zbyt Woda umożliwiający prowadzenie kartotek płatników oraz odbiorców. Moduł pozwala na czytelne wystawianie faktur gdzie automatycznie doliczane są zaległości, odsetki a także rozliczane nadpłaty.

 

Dodatkowo każdemu odbiorcy przydzielono indywidualny numer konta bankowego dzięki czemu otrzymane płatności natychmiast księgowane są w programie (SIMP – płatności masowe). Ponadto wprowadzono systemom do zdalnego odczytu liczników. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii Wireless M-Bus (WMBUS), radiowy system AMr zapewnia nową jakość w zakresie zdalnego odczytu wskazań wodomierzy.

 

System pozwala na odczyty wodomierzy w przypadku utrudnionego dostępu oraz gwarantuje dużą swobodę w wyborze terminu i zakresu odczytywanych danych, zapewniając jednocześnie poprawność odczytów i znaczną oszczędność czasu. Nakładka radiowa jest konfigurowalna za pomocą terminala. Pracownik ZGK wprowadza numer identyfikacyjny wodomierza, stan początkowy oraz inne parametry, zarówno na etapie instalacji, jak i w trakcie eksploatacji wodomierza. Zdalny odczyt wskazań wodomierza wyposażonego w standardowo skonfigurowaną nakładkę radiową, charakteryzuje się niskim poborem mocy. Gwarantuje to długoletnią, bezobsługową pracę nakładki oraz podnosi znacznie komfort mieszkańców, ponieważ ich obecności w trakcie przeprowadzania odczytów nie jest konieczna.

 

 

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Zakład Gospodarki Komunalnej w Mszanie Dolnej od 1 września 2017 roku uruchomił na stronie internetowej panel dostępowy dla naszych klientów, na którym można śledzić swoje rozliczenia finansowe (zadłużenie, nadpłaty) z tytułu dostaw wody, zobaczyć listę dokonanych wpłat, listę wykonanych odczytów liczników, a także listę wystawionych faktur. Dodatkowo można podać aktualny stan licznika wody.

 

Aby zalogować się do e-BOK-u, należy wejść na stronę zgkmszana.e-zbyt.pl . Pojawi się wtedy ekran logowania, na którym należy podać swój indywidualny login oraz PIN który odbiorcy otrzymali wraz z fakturą za wodę.
Serwis ma na celu usprawnienie i ułatwienie kontaktu klienta z ZGK, ponieważ mając dostęp do internetu jest możliwość z dowolnego miejsca przez 24 godziny na dobę skorzystać z dostępnych usług.

 

Zakład Gospodarki Komunalnej wprowadził również możliwość otrzymywania faktur za wodę w formie elektronicznej (E-FAKTURA). Gorąco zachęcamy do korzystania z tej ekologicznej formy rozliczeń.
 

 

 

Zakład Gospodarki Komunalnej w Mszanie Dolnej 

 

Tekst przeczytany: 2485.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.archiwum.mszana-dolna.eu/wdrozenie-nowego-programu-zbyt-woda-w-zgk.html